Już ROK za Nami!

13 października minął rok od wyborów parlamentarnych. Wciąż jednak doskonale pamiętam ile wsparcia i życzliwości okazaliście mi w trakcie kampanii. Dodawało mi to siły oraz motywacji do dalszej wytężonej pracy politycznej…W tym dniu pragnę raz jeszcze złożyć Wam podziękowania. Wam, moim Wyborcom- poparliście moją kandydaturę ale również okazaliście zaufanie, przekazaliście mi wiele pozytywnej energii oraz potrafiliście docenić dotychczasową pracę społeczną i zawodową.

Dziękuję raz jeszcze wszystkim osobom i organizacjom zaangażowanym w moją kampanię. Dziękuję za wspólny trud organizacyjny, poświęcony czas i ciężką pracę. Bez Was i Waszej determinacji i poparcia, nie byłabym w tym miejscu gdzie jestem.

Pragnę nadal należycie wykonywać powierzone mi obowiązki, realizować kolejne postulaty wyborcze i godnie reprezentować mandat jako posłanka na Sejm RP. Postaram się nie zawieść Waszego zaufania i obiecuję „nie zwalniać” – będę nadal ciężko pracowała na rzecz polepszenia warunków życia Polaków, gdyż kwestie związane z obszarem społecznym są mi szczególnie bliskie.

Wejdźmy silniejsi w ten drugi rok – przed nami kolejne działania, wyzwania, spotkania i obietnica wytężonej, ale satysfakcjonującej pracy. Wspólnie zmieniajmy rzeczywistość i róbmy rzeczy. W końcu #łączynasprzyszłość …

Scroll to Top